Пере/суши CANDY CSOW4855TWE/1-S • MILD
-18%
, ,

Пере/суши CANDY CSOW4855TWE/1-S

CANDY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93629

Енергетска класа:A
Капацитет на перење:8kg
Капацитет на сушење:5kg
Вртежи:1400 врт./min
Програми:15
Димензии:85x60x53cm
ProSmart Inverter Motor

24.499,00 ден 29.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Паметна функција за проверка
Брзи програми
KG детектор
Статистика
Технологија за активно движење
Дополнителни циклуси на перење
C класа на енергетска ефикасност


Техничка Спецификација

Бренд CANDY
Висина 84cm
Ширина 60cm
Длабочина 53cm
Енгергетска Класа C
Вртежи 1400 врт./min
Програми 15
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 74dB
Тип на машина за сушење кондензациска