BT ACME BH 203 • MILD
, ,

BT ACME BH 203

ACME
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012241

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

1.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд ACME
Фрекфентен опсег 20-20.000Hz
Големина на звучници 40mm
Сензитивност на микрофон 55 dB ± 3
Време на слушање со едно полнење на батеријата до 20h
Сензитивност 102dB
Начин на поврзување Bluetooth v5.0