Машинка за потстрижување BRAUN XC 5030 НТН-В1401164 • MILD
, ,

Машинка за потстрижување BRAUN XC 5030 НТН-В1401164

BRAUN
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007614

Водоотпорен
Ножеви од нерѓосувачки челик
Мултистајлер
Двојно сечиво

3.399,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд BRAUN MGK
Број на сечива 2 (мало: 3-24mm големо:14-35mm
Време на полнење 8 час
Време на контиунирано работење 40 минути