Машинка за потстржување BRAUN XC 5010 НТН В401163 • MILD
, ,

Машинка за потстржување BRAUN XC 5010 НТН В401163

BRAUN
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007613

Водоотпорен
Ножеви од нерѓосувачки челик
Мултистајлер
Двојно сечиво

3.099,00 ден

На Залиха!

Спореди
brands

BRAUN

Техничка Спецификација

Бренд BRAUN MGK
Број на опции за должина 13
Број на сечива 3
Време на полнење 1 час
Време на контиунирано работење 2 часа