Тример за брада BRAUN BT3021 GREEN-20F-B1401024 • MILD
, ,

Тример за брада BRAUN BT3021 GREEN-20F-B1401024

BRAUN
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007611

Водоотпорен
Ножеви од нерѓосувачки челик
Број на нивоа: 20
Двојно сечиво

2.290,00 ден

На Залиха!

Спореди

Боја Црна
Тип на коса Сите
Тежина на производот 0,3 килограми
Бренд Браун
Извор на енергија Се напојува со батерија
Специјална карактеристика Безжичен, може да се полни
Димензии на ставката Д x Ш x В 25,2 x 15,5 x 5,7 сантиметри.

Доживотни остри ножеви за рамномерно потстрижување на брадата
Прецизен бројчаник за потстрижување на брадата во 20 поставки за должина
Чешел за кастрење од 1-10 mm за кратки до средни бради
40 минути моќно безжично кастрење
Додаток за чешел за средување што може целосно да се пере
Овој производ вклучува 2-пински приклучок за ЕУ, компатибилен со повеќето 2-пински приклучоци за приклучоци за бања во Велика Британија
Браун тримери – подароци за негување со голема вредност за мажи


Техничка Спецификација

Бренд BRAUN MGK
Должина на сечење 0,5-10mm
Време на полнење 10 час
Време на контиунирано работење 60 минути