Миксер BOSCH MFQ36470 • MILD
, , , ,

Миксер BOSCH MFQ36470

BOSCH
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92053

Моќност:450W
Турбо Функција
Сецкалка
Сечиво за пасирање и мешање
3 во 1

4.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

BOSCH MFQ36470
4 во 1
Бела боја
450W
стандардни мешалки за матење + мешалки за брашно
стапчест миксер додаток со метално тело
сад за мерење и пасирање
5 брзини
турбо копче


Техничка Спецификација

Бренд BOSCH
Број на брзини 5
Моќност 450W
Број на метални перки 2 броја
Начин на контрола Механички