Миксер BOSCH MFQ36450S • MILD
-10%
, , , ,

Миксер BOSCH MFQ36450S

BOSCH
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92056

Моќност:450W
Турбо Функција
Сецкалка

3.699,00 ден 4.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

BOSCH MFQ36450S
Рачен миксер 2во1
Бела боја
450W
стандардни мешалки за матење + мешалки за брашно
Сецко
5 брзини
турбо копче


Техничка Спецификација

Бренд BOSCH
Број на брзини 5
Моќност 450W
Број на метални перки 2 броја
Начин на контрола Механички