Мултипрактик BOSCH MCM 4100 • MILD
, , , ,

Мултипрактик BOSCH MCM 4100

BOSCH
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92095

Моќност: 800W
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Двојни сечива
Додатоци: Диск за ситно сечкање, Диск за крупно сечкање, Диск за ситно сечкање Диск за рендање, Диска за цедење

7.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

BOSCH MCM4100
Kујнски робот
Бела боја
800W
нагодување на брзините без степени
LED осветлување
систем за заклучување
пластичен сад за мешање за најмногу 500g брашно
за најмногу 1kg тесто
повеќе наменски нож и плоча за матење
пластичен продолжеток за мешање
плоча за матење
плоча за сечење
плоча за стругање
плоча за помфрит
Блендер 1.25l
цедалка за агруми


Техничка Спецификација

Бренд PHILIPS
Моќност 800W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад за сечкање 1,25L
Капацитет на сад за месење и мешање 2L