Електрична греалка BOSCH EC 1500.1 • MILD
, ,

Електрична греалка BOSCH EC 1500.1

BOSCH
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92852

Термостат за автоматско исклучвање
Опција за вентилатор

3.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд BOSCH
Моќност 1500W
Заштита Од Прегревање
Индикатор за топлина 2 нивоа на греење
Максимален простор за загревање 20m2