,

Машина за перење BEKO WUV 8612 XSW

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009928

Машина за перење
Prosmart Инвертер мотор
AquaWave®
AquaFusion
SteamCure
Полнење:фронтално
Енергетска класа:C
Капацитет:8kg
Вртежи:1200 врт./min
Програми:15

25.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Машина за перење
Prosmart Инвертер мотор
AquaWave®
AquaFusion
SteamCure
Полнење:фронтално
Енергетска класа:C
Капацитет:8kg
Вртежи:1200 врт./min
Програми:15
Одложен почеток
Заклучување за деца
Потрошувачка на енергија:62kWh
Потрошувачка на вода:38L
Ниво на бучава:54/74dB
Димензии:84x60x55cm

Шифра: 1009928 Категорија: ,

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 84cm
Ширина 60cm
Длабочина 55cm
Енгергетска Класа C
Вртежи 1200 врт./min
Програми 15
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 74dB