Машина за перење BEKO WUE 7512 XAW • MILD
-13%
,

Машина за перење BEKO WUE 7512 XAW

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91918

Енергетска класа:A+++
Капацитет:7kg
Вртежи:1000 врт./min
Програми:15
Димензии:84x60x49cm

20.000,00 ден 22.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Машина за перење
Полнење:фронтално
AquaFusion
Aquawave
LCD Display
Енергетска класа:А+++
Капацитет:7kg
Вртежи:1000 врт./min
Програми:15
Child Lock
Одложен почеток:3h,6h,9h
Потрошувачка на енергија годишно:173kWh
Ниво на бучава:64/74dB
Димензии:84x60x46cm

Шифра: 91918 Категорија: ,

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 84cm
Ширина 60cm
Длабочина 49cm
Енгергетска Класа A+++/td>
Вртежи 1000 врт./min
Програми 15
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 74dB