,

Машина за перење BEKO WTE 7511 XOA

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90271

Енергетска класа:A+++
Капацитет:7kg
Вртежи:1000 врт./min
Програми:15
Димензии:84x60x49cm

21.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Beko BEKO WTE7511 XOA,
7kg,
20програми,
Енергетска класаЧ А+++
Вртежи:1000 врт./min,
Програми:20,
Одложен почеток,
Потрошувачка на енергија годишно:173kWh

Шифра: 90271 Категорија: ,

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 84cm
Ширина 60cm
Длабочина 49cm
Енгергетска Класа A+++
Вртежи 1400 врт./min
Програми 15
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 63dB