, ,

Правосмукалка BEKO VCC VCC 34118 WD

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009951

Моќност:1800 W
Моќ на вшмукување:350 W
Капацитет:2.1L
Ниво на бучава:83 dBA
Индикатор за полнење на садот

4.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност:1800 W
Моќ на вшмукување:350 W
Капацитет:2.1L
Синтетичка кеса за прашина
Индикатор за полнење на садот за прав / вреќата
Ниво на бучава:83 dBA
Опсег на вшмукување:7.5m
Должина на кабелот за напојување:5m
Рачка за носење
Телескопска цевка
Четка за прашина
Материјал на цевки:метал
Тежина:4.6kg
Димензии:34.2 x 28.2 x 22.3 cm