Замрзнувач вертикален BEKO RFSA 240 M33 XBN • MILD
, ,

Замрзнувач вертикален BEKO RFSA 240 M33 XBN

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1008350

Eнергетска класа:F
Димензии:150,8х59,5х59,2cm
Капацитет на замрзнувач: 215L
Ниво на бучава: 37dB

27.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Вертикален замрзнувач
MinFrost®
Реверзибилна врата
Енергетска класа:F
Нето капацитет:215L
Број на фиоки:6
Дневен капацитет на замрзнување:9.8/24kg
Потрошувачка на енергија годишно:256kWh
Потрошувачка на енергија дневно:0,6kWh
Ниво на бучава:37dB
Димензии:150.8×59.5×59.2cm


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 150,8cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 59,2cm
Енгергетска Класа F
Капацитет на замрзнувач 215L
Ниво на Бучава 37dB
Начин на контрола Механички копчиња