, ,

Фрижидер комбиниран BEKO RCNA 366 K40 WN

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011625

Eнергетска класа:E
Димензии:185,2×59,5х67cm
Капацитет: 324L
Ниво на бучава: 40dB

30.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Комбиниран фрижидер
Стаклени полици
Кутија со зеленчук и овошје
Прилагодлив термостат
LED осветлување
Сад за коцки мраз
Поддршка за јајца
LED осветлување
MinFrost®
Полица за шишиња
Капацитет за јајца:6
Енергетска класа:Е
Нето капацитет:343L
Капацитет на фрижидерот:223L
Капацитет на замрзнувачот:120L
Капацитет на замрзнување:5.5kg/24h
Потрошувачка на енергија дневно:0.66kWh
Потрошувачка на енергија годишно:243kWh
Автономија:18h
Ниво на бучава:38dB
Димензии:185.2×59.5x67cm


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 185,2cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 67cm
Енгергетска Класа E
Капацитет на замрзнувач 109L
Капацитет на ладилник 215L
Ниво на Бучава 40dB
Начин на контрола Механички копчиња