, ,

Фрижидер комбиниран BEKO RCNA 366 I40 WN

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011628

Eнергетска класа:E
Димензии:185,3×59,5х67cm
Капацитет: 324L
Ниво на бучава: 38dB

32.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

NeoFrost двојно ладење
Led Illumination®
SmoothFit ™ систем
Реверзибилна врата
Долготрајни стаклени полици
Еко функција
Енергетска класа:E
Нето капацитет:324L
Нето волумен на ладење:215L
Нето волумен на замрзнувачот:109L
Капацитет на замрзнување:5kg/24h
Потрошувачка на енергија годишно:249kWh
Дневна потрошувачка на енергија:0.7kWh
Ниво на бучава:38dB
Димензии:185.2×59.5x67cm


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 185,2cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 67cm
Енгергетска Класа E
Капацитет на замрзнувач 109L
Капацитет на ладилник 215L
Ниво на Бучава 38dB
Начин на контрола Механички копчиња