Фрижидер комбиниран BEKO RCNA 366 E60 WN • MILD
, ,

Фрижидер комбиниран BEKO RCNA 366 E60 WN

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011626

Eнергетска класа:C
Димензии:185,2×59,5х67cm
Капацитет: 324L
Ниво на бучава: 35dB

38.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Нео Фрост систем за ладење
Енергетска класа:
Енергетска класа Ц
Волумен:
Капацитет на фрижидерот 215 l
Капацитет на замрзнувачот 109 l
Детали за капацитетот Вкупно нето: 324 l
Димензии:
Ширина 59,5 см
Висина 185,2 см
Длабочина 67 см
Број на врати: 2
Боја: Бела
Друго:
Дечкото
Положба на замрзнувачот надолу
Климатски класи T-SN
Ниво на бучава 35 dB
Функции и карактеристики LED осветлување Аларм за отворена врата
Аранжман Фрижидер:
3x стаклена полица
Замрзнувач:
3x фиоки
Потрошувачка на електрична енергија Енергија 166 kWh/год
Гаранција: 5 години


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 185,2cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 67cm
Енгергетска Класа C
Капацитет на замрзнувач 109L
Капацитет на ладилник 215L
Ниво на Бучава 35dB
Начин на контрола Механички копчиња