,

Микробранова печка BEKO MGC 20100 W

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90074

Димензии:26,2х45,2х33cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 24,5cm

7.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Микробранова печка со грил
Кaпацитет:20L
Моќност:700W
Моќност на грил:900W
Механички тајмер
Defrost функција
9 нивоа на моќност

Шифра: 90074 Категорија: ,

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 38,8cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 39,1cm
Енгергетска Класа A
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 900W
Начин на контрола Механички