Вградена микробранова BEKO MGB25333WG • MILD
, ,

Вградена микробранова BEKO MGB25333WG

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1004066

Димензии:38,8х59,5х39,2cm
Капацитет на рерната:25L
Број на функции: 9
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 31,5cm

20.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Вградна микробранова печка

Електронско управување
LCD дисплеј
Моќност:900W
Моќност на грил:1000W
Капацитет:25L
Child Lock
5 нивоа
9 функции
Дигитален тајмер

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 38,8cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 39,1cm
Енгергетска Класа A
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 900W
Број на функции 9
Начин на контрола Механички