Миксер BEKO HMM 7350 X • MILD
, , , ,

Миксер BEKO HMM 7350 X

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92051

Моќност:350W
Турбо Функција

2.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Турбо мешање
ЗГОЛЕМЕНА МОЌТА ЗА ДЕБЕЛА ХРАНА КОИ СЕ ТЕШКИ СЕ МЕСИРААТ
Ако се нервирате кога миксерот ќе се заглави, нема да морате повеќе да се грижите. Функцијата Turbo е специјално дизајнирана за преработка на храна која тешко се меша. Со турбо функцијата, добивате совршена смеса за само неколку вртежи.
Турбо миксер
Кука за тесто од не’рѓосувачки челик
Размахване од нерѓосувачки челик
Прилагодливи поставки за брзина
Копче за исфрлање
Вертикално складирање
Боја Нерѓосувачки челик


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Број на брзини 5
Моќност 350W
Број на метални перки 2 броја
Начин на контрола Механички