Миксер BEKO HMM 5400 W • MILD
, , , ,

Миксер BEKO HMM 5400 W

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90639

Миксер
Моќност:420W
Брзини:3
Турбо функција
2 пара маталки

2.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Миксер
Моќност:420W
Брзини:3
Турбо функција
2 пара маталки


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Број на брзини 4
Моќност 375W
Број на метални перки 2 броја
Начин на контрола Механички