Електричен шпорет BEKO FSS 56000 W • MILD
, ,

Електричен шпорет BEKO FSS 56000 W

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90086

Eнергетска класа:A
Димензии:85х50х60cm
Капацитет на рерната:60L
Герјни тела: 4 рингли
Број на функции: 3
SteamShine®

15.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Шпорет
Eнергетска класа:A
Капацитет на рерната:60L
4 рингли
4 функции на рерната
Механички контроли
Димензии:84х50х60cm


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 85cm
Ширина 50cm
Длабочина 60cm
Енгергетска Класа A
Капацитет на Рерна 60L
Конфигурација на герјни плочи 4 рингли
Број на функции 3
Чистење со пареа SteamShine®
Начин на контрола Механички копчиња
Тип на отварање на врата Надоле