Сецко BEKO CHG 81442 BX • MILD
-19%
, , , ,

Сецко BEKO CHG 81442 BX

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010593

Моќност:400 W
Капацитет:1000mL
Поставки за брзина:2
Контрола со еден допир
Избор на брзина

2.199,00 ден 2.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност:400 W
Капацитет:1000mL
Поставки за брзина:2
Избор на брзина
Систем на сечилото:2
Материјал за сечило:Нерѓосувачки челик
Контрола со еден допир
Тежина:1.9kg
Димензии:22.5 x 18 x 16 cm