Правосмукалка BEKO BKS 1420 • MILD
, ,

Правосмукалка BEKO BKS 1420

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90571

HEPPA филтер
Моќност: 2100 W
Должина на кабел: 5m

5.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Метална телескопска цевка ДА
Индикатор за количина на собрана прашина ДА
Копче за автоматско собирање на кабел ДА
Капацитет на прашина 2,5L
Моќност 2100W
Должина на кабел 5m
Регулатор за моќност ДА
Тип на Филтер HEPPA
Променлива кеса за прашина ДА