Вградена рерна BEKO BIM 24400 BCS • MILD
, ,

Вградена рерна BEKO BIM 24400 BCS

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90048

Eнергетска класа:A+
Димензии:60х60х55cm
Капацитет на рерната:71L
Број на функции: 12

26.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фурна за вградување
Мултифункционална
Енергетска класа:A+
Капацитет на фурната:71L
12 функции на рерната
Електронски контроли
Вентилатор,Грил
Дигитален тајмер
Димензии:60x60x55cm

Техничка Спецификација

Број на функции12

Бренд BEKO
Висина 60cm
Ширина 60cm
Длабочина 55cm
Енгергетска Класа A+
Капацитет на Рерна 71L
Начин на контрола Допир
Тип на отварање на врата Надоле