-24%
, ,

BEKO BEHPH 120/BEHPH 121

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1005212

Eнергетска класа на ладење: A++
Eнергетска класа на греење: А+
Тип на Фреон:R32
Јонизатор
Филтер за прашина

24.999,00 ден 32.999,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд LG
Димензии на надворешна единица 55cm Х 77cm Х 30cm
Димензии на внатрешна единица 22,3cm Х 83,2cm Х 29,7cm
Eнергетска класа на ладење A++
Eнергетска класа на греење A+
Влезна моќност за ладење 1562W
Влезна моќност за греење 1611W
Одложен режим на работа Да
Ниво на Бучава 65dB
Препорачана површина до 40m2
Начин на контрола Далечински Управувач + Wi-Fi
Филтер за прашина Да