Вградена машина за садови BEKO BDIN38531 D • MILD
, , ,

Вградена машина за садови BEKO BDIN38531 D

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009286

Вградна машина за садови
ProSmart ™ Инвертер мотор
Капацитет:15 сета
8 програми

33.999,00 ден

На Залиха!

Вградна машина за садови
ProSmart ™ Инвертер мотор
Автоматско отворање на вратата
SteamGlass® – чаши без траги од вода
GlassShield – Систем за нега на стакло
Сензор за нечистотија
Брзо +
Енергетска класа:D
Капацитет:15 сета
8 програми
5 температури
Одложен старт
LED дисплеј
Потрошувачка на вода по циклус:9.5L
Ниво на бучава:42dB
Димензии:81.8×59.8x55cm

 

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 81,8cm
Ширина 59,8cm
Длабочина 57cm
Енгергетска Класа D
Капацитет 14 сета
Број на програми 8
Времен режим Прилагодлив почеток на работа
Тип на Дисплеј LED
Ниво на бучава 42dB