Машина за садови BEKO BDFS 26020 XQ • MILD
, ,

Машина за садови BEKO BDFS 26020 XQ

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011366

Енергетска класа: E
Капацитет:10 сета 6 програми
Ниво на бучава:46dB
Димензии:82x49x60cm

27.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Вградна Машина за садови
Prosmart инвертер мотор
Енергетска класа:E
AquaIntense®
GlassShield®
Капацитет:10 сета
LED дисплеј
6 програми
AquaIntense технологија
Одложено перење:24h
Ниво на бучава 46dB
Потрошувачка на енергија по циклус:0.755kW
Потрошувачка вода по циклус:8.7L
WaterSafe™
Заштита од деца
Димензии:85×44.8x60cm


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 85cm
Ширина 45cm
Длабочина 60cm
Енгергетска Класа E
Капацитет 10 сета
Број на програми 6
Времен режим Прилагодлив почеток на работа
Тип на Дисплеј LED
Ниво на бучава 46dB