Машина за садови BEKO BDFN 26521 XQ • MILD
, ,

Машина за садови BEKO BDFN 26521 XQ

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012946

Енергетска класа: E
Капацитет:15 сета 6 програми
Ниво на бучава:43dB
Димензии:85x60x60cm

29.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Машина за садови
Prosmart инвертер мотор
AquaIntense, WaterSafe
OverflowSafety
Енергетска класа:Е
Капацитет:15 сета
6 програми
5 температури
Одложен старт
LED дисплеј
Потрошувачка на вода по циклус:9,5L
Потрошувачка на енергија годишно:0.94Wh
Ниво на бучава:43dB
Димензии:81.8×59.8x60cm


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 85cm
Ширина 60cm
Длабочина 60cm
Енгергетска Класа E
Капацитет 15 сета
Број на програми 6
Времен режим Прилагодлив почеток на работа
Тип на Дисплеј LED
Ниво на бучава 43dB