, ,

Фрижидер комбиниран вграден BEKO BCSA 285 K3SN

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003986

Eнергетска класа:F
Димензии:177,5х54х54,5cm
Капацитет на фрижидер: 217L
Ниво на бучава: 37dB

24.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

MinFrost®t
Led Illumination®
Реверзибилна врата
Кристални полици со висока отпорност
Енергетска класа:F
Нето капацитет:271L
Простор за ладилник:193L
Волумен на одделот за замрзнувач:78L
Kапацитет на замрзнувањ:3.6/24kg
Потрошувачка на енергија годишно:281kWh
Дневна потрошувачка на енергија:0.8kWh
Ниво на бучава:37dB
Димензии:177.5x54x54.5cm

Шифра: 1003986 Категорија: , ,

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 177,5cm
Ширина 54cm
Длабочина 54,5cm
Енгергетска Класа F
Капацитет на фрижидер 271L
Ниво на Бучава 37dB
Начин на контрола Механички копчиња
Прилагодливи полици на врата Да