Фрижидер комбиниран вграден BEKO BCNA306E4SN • MILD
, ,

Фрижидер комбиниран вграден BEKO BCNA306E4SN

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003891

Eнергетска класа:E
Димензии:193,5×54х54,5cm
Капацитет: 284L
Ниво на бучава: 38dB

43.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Комбиниран фрижидер за вградување
ProSmart Инвертер компресор
NeoFrost ™ двојно ладење
HarvestFresh – имитира 24-часовниот сончев циклус во фиоката за зеленчук задржувајќи ги витамините подолго
CoolRoom® – Свежо месо, риба и млечни производи подолго
Еко функциј
Led Illumination®
Реверзибилна врата
Држач за шишиња
Кристални полици со висока отпорност
Енергетска класа:Е
Нето капацитет:284L
Простор за ладилник:215L
Волумен на одделот за замрзнувач:69L

Шифра: 1003891 Категорија: , ,

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 193,5cm
Ширина 54cm
Длабочина 54,5cm
Енгергетска Класа E
Капацитет на замрзнувач 69L
Капацитет на ладилник 213L
Ниво на Бучава 37dB
Начин на контрола Механички копчиња