Фрижидер вграден комбиниран BEKO BCNA275E4SN • MILD
, ,

Фрижидер вграден комбиниран BEKO BCNA275E4SN

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003890

Eнергетска класа:E
Димензии:177,5х54х54,5cm
Капацитет на фрижидер: 215L
Капацитет на замрзнувач: 69L
Капацитет на оддел на 0Co: 19L
Ниво на бучава: 38dB

36.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Комбиниран фрижидер за вградување
ProSmart Инвертер компресор
NeoFrost ™ двојно ладење
HarvestFresh – имитира 24-часовниот сончев циклус во фиоката за зеленчук задржувајќи ги витамините подолго
CoolRoom® – Свежо месо, риба и млечни производи подолго
Led Illumination®
Реверзибилна врата
Држач за шишиња
Кристални полици со висока отпорност
Енергетска класа:Е
Нето капацитет:254L
Простор за ладилник:185L
Волумен на одделот за замрзнувач:69L
Kапацитет на замрзнувањ:3.2/24kg
Потрошувачка на енергија годишно:224kWh
Дневна потрошувачка на енергија:0.6kWh
Ниво на бучава:38dB
Димензии:177.5x54x54.5cm

Шифра: 1003890 Категорија: , ,

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 177,5cm
Ширина 54cm
Длабочина 54,5cm
Енгергетска Класа Е
Капацитет на фрижидер 254L
Капацитет на замрзнувач 69L
Капацитет на оддел на 0Co 19L
Ниво на Бучава 38dB
Начин на контрола Механички копчиња
Прилагодливи полици на врата Не