Рерна вградена BEKO BBIM13300XM • MILD
, ,

Рерна вградена BEKO BBIM13300XM

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010608

Фурна за вградување
Мултифункционален
SteamShine®
Енергетска класа:А
Капацитет на фурната:72L
8 Функции

23.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фурна за вградување
Мултифункционален
SteamShine®
Енергетска класа:А
Капацитет на фурната:72L
8 Функции
Електронски тајмер
LED дисплеј
Touchcontrol
Халогенско осветлување
Мазно и тивко затворање на вратата
Аероперфект – Совршена дистрибуција на топол воздух
Вентилатор + скара + 3D Готвење
Димензии:60х60х57cm


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 59,5cm
Ширина 59,4cm
Длабочина 56,7cm
Енергетска Класа А
Капацитет на рерна 72L
Број на функции 8
Вкупна моќност 2500W
Начин на контрола Механички копчиња