Вградена рерна BEKO BBIM 13300XDN • MILD
, ,

Вградена рерна BEKO BBIM 13300XDN

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1004350

Енергетска класа: А
Димензии:59,5х59,4х56,7cm
Број на функции: 8
SteamShine®

19.490,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фурна за вградување
Мултифункционална
Чистење на пареа:SteamShine®
Енергетска класа:А
Капацитет на фурната:72L
Програми:8
3D функција
Електронска контрола
Дигитален тајмер
Вентилатор
Димензии:60x56x55cm

 

Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 59,5cm
Ширина 59,4cm
Длабочина 56,7cm
Енергетска Класа А
Капацитет на рерна 72L
Број на функции 8
Вкупна моќност 2500W
Начин на контрола Механички копчиња