, ,

Вградена рерна BEKO BBIE 18300W

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010394

Фурна за вградување
Мултифункционална
Енергетска класа:A
Капацитет на фурната:72L
6 функции на рерната

18.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фурна за вградување
Мултифункционална
Енергетска класа:A
Капацитет на фурната:72L
6 функции на рерната
LED дисплеј
Халогенско осветлување
Самочистење со пареа – SteamShine®
Електрична скара
Вентилатор
Телескопски полици
Димензии:60x60x57cm


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 60cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 56,7cm
Енергетска Класа А
Капацитет на рерна 72L
Број на функции 6
Вкупна моќност 2400W
Начин на контрола Механички копчиња