Вградена рерна BEKO BBIE 14100X • MILD
, ,

Вградена рерна BEKO BBIE 14100X

BEKO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012202

Енергетска класа: А
Димензии:59,5х59,4х56,7cm

15.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фурна за вградување
Мултифункционална
Халогено осветлување
Механички тајмер
Енергетска класа:A
Капацитет на фурната:72L
SteamShine® – Чистење со пареа
6 функции на рерната
Издржливи врати
Вентилатор
Електрична скара
Димензии:60x60x57cm


Техничка Спецификација

Бренд BEKO
Висина 59,5cm
Ширина 59,4cm
Длабочина 56,7cm
Енергетска Класа А
Капацитет на рерна 72L
Број на функции 6
Вкупна моќност 2400W
Начин на контрола Механички копчиња