BABYLISS Pro 180 Medium C325E • MILD
, ,

BABYLISS Pro 180 Medium C325E

BABYLISS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006485

Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Спирала во конусна форма
Опција за брзо загревање

1.599,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Температурни нивоа 1 (180oC)
Тип на плочките на пеглата Керамички