AULA Prime Basic Headset • MILD
, ,

AULA Prime Basic Headset

AULA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010747

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

940,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд AULA
Фрекфентен опсег 18-20.000Hz
Големина на звучници 20mm
Сензитивност на микрофон 116 dB ± 3
Должина на кабел 1,5