AULA COLD FLAME Gaming Headset • MILD
, ,

AULA COLD FLAME Gaming Headset

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010748

bold bass
Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

1.520,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд AULA
Фрекфентен опсег 10-20.000Hz
Големина на звучници 50mm
Сензитивност на микрофон 48 dB ± 3

Должина на кабел 2m
Должина на кабел 2m