AULA AEGIS TKL BLUE • MILD
, ,

AULA AEGIS TKL BLUE

AULA
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010848

QWERTY стандард на тастери
Механичка
Гејмерски дизјан
Променлив спектар на бои под тастери

1.490,00 ден

На Залиха!

Спореди