Монитор AOC 27G2U/BK • MILD
, ,

Монитор AOC 27G2U/BK

AOC
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007486

Приклучоци: VGA, HDMI, Display Port 1.2
Големина на екран 27″ (1920×1080)
Тип на панел на екран: IPS
Backlight WLED
Брзина на освежување: 144Hz
Време на одзив: 1ms; Формат: 16:9
Осветлување: 250 cd/m2; VESA 100×100
Звучници: 2Wx2; HDMI 1.4 x2; USB 3.0 x4;
DisplayPort 1.2 x1; headphone 3.5mm;
Големина на екран 27″

13.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Големина на екран 27″ (1920×1080)
Тип на панел на екран: IPS
Backlight WLED
Брзина на освежување: 144Hz
Време на одзив: 1ms; Формат: 16:9
Осветлување: 250 cd/m2; VESA 100×100
Звучници: 2Wx2; HDMI 1.4 x2; USB 3.0 x4;
DisplayPort 1.2 x1; headphone 3.5mm;
Големина на екран 27″
Тип на панел на екран: IPS, Backlight WLED
Брзина на Освежување: 144Hz
Време на одзив: 1ms
Подржана резолуција 1920×1080
Осветлување : 250 cd/m2
Формат: 16:9
Контраст: 1000:1
Агол на гледање: 178/178; бои: 16.7M
Приклучоци: HDMI 1.4 X 2
DisplayPort 1.2 x 1
USB input: USB 3.0 x 4
Audio output: headphone (3.5mm)
Звучници 2Wx2 позиционирање на дисплеј
VESA 100×100


Техничка Спецификација

Бренд AOC
Дисплеј 27″
Максимална резолуција 1920×1080 @ 144Hz
Број на пиксели 93 PPI
Ниво на контраст 1000:1
Време на реакција 1ms
Ниво на осветленост 250cd/m2