AIR FRYER TEFAL EY501815, 1550 W • MILD
-21%
, ,

AIR FRYER TEFAL EY501815, 1550 W

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Моќност: 1550 W
Kапацитет: XL
2 пати побрзо готвење
99% помалку маснотии
Тајмер

7.999,00 ден 10.099,00 ден

На Залиха!

Фритеза
Моќност: 1550 W
Kапацитет: XL
2 во 1: пржење на топол воздух и скара
2 пати побрзо готвење
99% помалку маснотии: 700 g свеж помфрит со 8 ml масло во споредба со традиционалните фритези
Прилагодлива температура: од 80°С до 200°С
Прекинувач за вклучување/исклучување
Тајмер