, ,

Џубокс ITEK I 60017 L

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011446

Мултифункционален Bluetooth џубокс на подот на iTek со CD плеер, FM радио, LED дисплеј за промена на бојата, 2 x 10 W звучници, кристално чист звук, вклучен далечински управувач, црна сјајна

5.200,00 ден

На Залиха!

Спореди

Мултифункционален Bluetooth џубокс на подот на iTek со CD плеер, FM радио, LED дисплеј за промена на бојата, 2 x 10 W звучници, кристално чист звук, вклучен далечински управувач, црна сјајна.