Часовник VIVAX KIDS HERO 2 GREEN • MILD
,

Часовник VIVAX KIDS HERO 2 GREEN

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013613

Едукација и забава во едно.
Дневното следење на активноста, мерењето на отчукувањата на срцето, 6 спортски режими, разни игри.

2.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Едукација и забава во едно… новиот Vivax часовник за деца и млади Hero 2 дизајниран за сите оние кои сакаат да бидат во чекор со новите технологии. Дневното следење на активноста, мерењето на отчукувањата на срцето, 6 спортски режими, разни игри и многу повеќе го прават овој часовник идеален паметен асистент. Специјално избраните бои (зелена и светло виолетова) во комбинација со модерен дизајн и мала тежина го ставаат Vivax Hero 2 на позиција број еден за потребите на децата и младите. Осум претходно инсталирани интерфејси и повеќе од 50 дополнителни интерфејси кои може да се инсталираат преку мобилната апликација ви гарантираат можност да го приспособите часовникот според вашите сопствени преференции.
Траење на батеријата (типично: 72
Тип на ставка: Паметен часовник
Гаранција: 1
Материјал (ремен): Силикон
Тип на екран: IPS
Поврзување: Bluetooth
Капацитет на батеријата: 180
Боја: Зелена
Отпорност на вода: Да
Тежина: 0,041

Шифра: 1013613 Категорија: ,