Часовник Smart Bracelet LDK W115 Red Pedometer Activity • MILD
,

Часовник Smart Bracelet LDK W115 Red Pedometer Activity

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010621

Компатибилни системи: Android 5.0 (погоре), IOS8.0 (вклучително) и погоре
Bluetooth: Bluetooth 5.0
Капацитет: 80 mAh
Начин на полнење: USB
Време на полнење: околу 2 ч

999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Спецификација:
АПП: fitpro
Компатибилни системи: Android 5.0 (погоре), IOS8.0 (вклучително) и погоре
Bluetooth: Bluetooth 5.0
Капацитет: 80 mAh
Начин на полнење: USB
Време на полнење: околу 2 ч
Животен рок: Користете 2-3 дена, мирување 5 дена
Јазици за поддршка на АПП: англиски, поедноставен кинески, традиционален кинески, холандски, руски, француски, германски, португалски, шпански, турски, јапонски, полски, арапски, малајски, тајландски, чешки, словачки

Спецификации:
– Динамичен приказ во боја на голем екран Зголемете ја областа за прикажување, така што повиците, пораките, потсетниците ќе бидат јасно видливи и повеќе информации може да се видат на прв поглед

– Повеќекратни бирање со теми преку Интернет откако нараквицата ќе се поврзе со fitProAPP, можете да преземете разни извонредни бирање од fitProAPP; можете исто така да ги конвертирате сценографијата и омилените слики што сте ги направиле во вашиот мобилен телефон во позадина на бирачот за да ги задоволите различните потреби на корисниците.

– Камерата со далечински управувач со Bluetooth свртете го зглобот за да го контролирате телефонот за да фотографирате, да ја истражите новата забава за фотографирање и да го замрзнете секој ваш прекрасен момент

– Седентарен потсетник Ако сте целосно вложени во заборавање на времето, нараквицата ќе ве потсети да станете и да одите и да се разбудите во подобра физичка состојба

– Здравствен монитор и спортски монитор Срцевиот ритам, монитор за спиење и повеќекратен спортски монитор, го прават вашиот живот здрав и ви помагаат да спортувате секој ден!

Пакет вклучува:
1*Паметна нараквица
1*Полнач
1*Прирачник

Шифра: 1010621 Категорија: ,