Вградена рерна VIVAX HOME BO-606FAHTM X • MILD
, ,

Вградена рерна VIVAX HOME BO-606FAHTM X

Достапност:

Продадено


Шифра: 1015082

Енергетска класа А
Tип на рерна Вентилаторска
Програми 5
Дигитален Контролен режим
LED дисплеј Да
ECO функција Да
Боја нерѓосувачки челик со црно стакло

11.499,00 ден

Продадено

Спореди

Мултифункционална фурна
Дигитален тајмер
8 програми
Енергетска класа: А
Вентилаторно печење на нивоа
Светло на рерна
COOL Touch Door – Двојно застаклена ладна врата
Странични решетки
Easy to Clean – Лесен за чистење емајл
65L зафатнина