Фритеза GORENJE AF 1700 DB • MILD
, , , ,

Фритеза GORENJE AF 1700 DB

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1008328

Фритеза на топол воздух
Моќност:1400W
Контрола на времето на готвење
Прецизно време со звучен сигнал
Нелеплива површина

9.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje AF 1700 DB
Фритеза на топол воздух
Боја Црна
Моќност на грејачот: 1.700 W
Голем XXL сад: 5 l
Сад што се отстранува
Нелеплива подлога
Електронско управување
Број на програми: 8
Контрола на допир
Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
температура: 80 – 200°C
Прегледен ЛЕД дисплеј