Фритеза BEKO AIR FRYER FRL 2942 • MILD
, , , ,

Фритеза BEKO AIR FRYER FRL 2942

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013644

Фритеза
Прилагодување на топлина
Тајмер
Моќност:1300W
Капацитет:3L

7.120,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фритеза
Прилагодување на топлина
Тајмер
Моќност:1300W
Капацитет:3L
Здрав помфрит со само една лажица масло
Нелеплив слој
Заштита од прегревање
Отстранлива корпа и резервоар
Теќина:5.7kg
Димензии:32.5×38.4x26x7