, , , ,

Фритеза BEKO AIR FRYER FRL 2244 B

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016478

Фритеза
LED екран на допир
8 програми
Прилагодување на температура
Корпа и резервар за вода
Моќност: 1500W
Капацитет во литри: 4.7L
Максимална температура: дo 200°C
Термостат
Тајмер
Отстранлив сад
Заштита од прегревање

6.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фритеза
LED екран на допир
8 програми
Прилагодување на температура
Корпа и резервар за вода
Моќност: 1500W
Капацитет во литри: 4.7L
Максимална температура: дo 200°C
Термостат
Тајмер
Отстранлив сад
Заштита од прегревање