Фрижидер TELEFUNKEN TF 1002 W • MILD
, ,

Фрижидер TELEFUNKEN TF 1002 W

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015802

TELEFUNKEN TF 1002W
Фрижидер за одржување
бела боја
Direct cooling
90л
85цм
бела боја
ЛЕД осветлување
Полица за јајца
А+ енергетска класа
Бучавост 39dB
Димензии ШxДxВ 480 x 500 x 830 мм

9.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

TELEFUNKEN TF 1002W
Фрижидер за одржување
бела боја
Direct cooling
90л
85цм
бела боја
ЛЕД осветлување
Полица за јајца
А+ енергетска класа
Бучавост 39dB
Димензии ШxДxВ 480 x 500 x 830 мм

Шифра: 1015802 Категорија: , ,